MUSTAFA SARIGÜL, BEYKOZ BELEDİYESİ HAYVAN REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

MUSTAFA SARIGÜL, BEYKOZ BELEDİYESİ HAYVAN REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

HABER TARİHİ: 26 Ocak 2022
846 Kişi okudu

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Beykoz Mahmut Şevket Paşa Mahallesinde Beykoz Belediyesine ait Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Beykoz Mahmut Şevket Paşa Köyü girişinde partililer tarafından karşılanan Mustafa Sarıgül burada bulunan serayı gezdi.

Bir kıraathanede köylülerle ve köy muhtarıyla çay içip sohbet eden Sarıgül, hayat pahalılığını önlemek için tarıma ve üretime gereken önemin verilmesi, çiftçilerin ilaç, gübre, mazot yönünden desteklenmesi gerektiğini belirterek, pırlantadan alınmayan verginin mazottan alınmasının yanlışlığına dikkat çekti.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, daha sonra Mahmut Şevket Paşa Mahallesinde Beykoz Belediyesine ait Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

KISIRLAŞTIR-AŞILAT-YAŞAT

Buradaki ilgililerden bilgi alan Sarıgül, sokak hayvanlarını barınağa kapatmanın çözüm olmadığını belirterek, “Hayvanlar kısırlaştırılmalı, aşıları yapılmalı ve kulaklarına küpe takılarak yaşadıkları bölgelere bırakılmalı” dedi. Mama fiyatlarının son bir yılda çok arttığına dikkat çeken Sarıgül, mamalardaki %18 KDV’nin de düşürülmesi gerektiğini söyledi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül’e ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcıları Şaban Gürbüz, Hüseyin Akgün, İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yeğit ve partililer eşlik etti.© Copyright 2023 Türkiye Değişim Partisi - Hüseyin AKGÜN - TDP