TL lira kontör kredi yükleme bayiliği parça tl tam tl bayilik en ucuz tl


Sistemimiz üzerinden online olarak tüm operatörlerin tam ve parça lira yüklemelerini gerçekleştirebilirsiniz.Yüklemeler ilgili operatörün ana kaynağından anlık olarak müşteriye yüklenmektedir.

Yüklemeler operatör genelinde bir arıza olmadıkca anlık yüklenmektedir.Olası bir sorun halinde bu sorunun kaynağını bayi panelinde görebilirsiniz.Sistemimiz sorundan önce sizi uyarmaktadır.

Uygun fiyat , hızlı yükleme ve sağlam altyapımız sayesinden hem siz hemde müşterileriniz mutlu olacak , sizde sıkıntı ve bitmek tükenmek bilmeyen sorunlardan kurtulmuş olacaksınız.

Sistemdeki yüklemeler operatörlere bağlı olup , eşit zamanlı çalışmaktadır.Yükleme yaptığınız andan itibaren aktif operatör istemcisi tarafından okunur ve anlık olarak müşterinin hattına yüklenir.

Oluşabilecek sorun ve şikayetlerde sistemimizin destek bölümü incelemeye alarak size 7 gün 24 saat boyunca bilgilendirmenizi yapacaktır.

Ödeme konusunda ise , sistemimizdeki hesap numaralarından birine ödemenizi yaparak bayilik hesabınıza kredi yüklersiniz ve bu krediniz %100 ünü yüklemelerinizde kullanabilirsiniz , herhangi bir kesinti vs. bulunmamaktadır.Krediniz bittiğince yükleme işlemi gerçekleşmez.

Yöneticilerimiz genel operatörlerde bir sorun , aksaklık ve kampanya olduğu zaman size paneliniz aracılığıyla bilgi verirler , sizde bu bilgilere göre işlemlerinizi daha sağlıklı yapmış olursunuz.

Hemen bayimiz olarak resmi bir firmada çalışmanın güvenini yaşayabilirsiniz.BayiCELL sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmeti garanti ediyor.